Apie mus

UAB “Adelonas”
Užupio g.28-4, Vilnius LT-01203
Tel.: 85 2121347,
Faks.: 85 2121357
El. paštas: info@adelonas.lt


print

UAB “Adelonas“ - sėkmingai besiplečianti ir jau pelniusi klientų pasitikėjimą bendrovė, kompleksiškai įgyvendinanti interjero projektus.

Misija

  • Būti profesionaliausiu architektų darbo įrankiu realizuojant visas kūrybines idėjas.
  • Būti patikimiausiu rangovu, taupyti klientų lėšas bei laiką, prisimti visus rūpesčius ir atsakomybę už galutinį rezultatą.

Vertybės

  • Patirtis
  • Atsakomybė
  • Lankstumas

Istorija

UAB “Adelonas“ įkurta 2004 m. Per tuos metus įrengėme nemažai įvairios paskirties pastatų.

Savo veiklos pradžioje pastebėjome, kad standartinių interjero sprendimų nebeužtenka naujai besikuriančioms ar atsinaujinančioms kavinėms, restoranams, viešbučiams, naktiniams klubams ir pramogų centrams, taip pat norinčioms atnaujinti savo patalpas bei biurus įmonėms. Supratome, jog reikia ieškoti naujų originalių idėjų ir nepriekaištingai jas įgyvendinti.

Stebėdami nuolat kintančią rinką, diktuojančią atitinkamų paslaugų ir gaminių poreikį, stengėmės savo klientams siūlyti tai, ko jiems reikia. Susidūrėme su visų interjero projektų vadybos poreikiu. Todėl siekdami integruoti visus procesus, suderinti kelių rangovų darbą ir pasiekti nepriekaištingą galutinį rezultatą, savo klientams siūlome kompleksinį visų interjero projektų įgyvendinimą.

Kolektyvas

UAB “Adelonas“ dirba savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį.
Mūsų komandoje dirba patyrę architektai, technologai, interjero specialistai bei projektų vadovai. Esame lankstūs, stengiamės suprasti kiekvieno kliento poreikius ir pateikti optimalius sprendimus.

 

   Atgal
Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas